Téma: Vitajte na novom BestOldGames.net

mylan
Admin
Registrovaný: 1.4.2004
Počet příspevků: 693
Odeslané před 11 měsíci
Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a mylan konečne prekonal lenivosť a našiel si niekoľko dní na to, aby dokončil novú verziu webu, ktorú som mal rozpracovanú od roku 2009

Ponechal som všetky funkcie, ktoré boli rozpracované aj keď na mnohé už neverím, že sa stanú využívané, no uvidíme či sa to podarí alebo nie. Staré fórum funguje stále na pôvodnej adrese https://forum.bestoldgames.net/old/ avšak postupne ho zrejme vypnem úplne a odstavím. Aj tak bolo odstavené už dlhé roky.

Ak sa nájde niekto, kto navštevoval BOG roky dozadu, budem rád, ak tu zanecháte pozdrav ;-)
maio
Člen
Registrovaný: 13.3.2021
Počet příspevků: 1
Odeslané před 10 měsíci
Tak som tu opäť po mesiacoch. Ostal som trocha v šoku, stále som nechcel veriť , že som na správnej sajte. Proste tá tmavá červená starého designu a riešenie, malo čaro a bolo veľmi jedinečné(proste vtiahlo človeka do starých časov a niekedy si len tak čítal recenzie). Tu ma hneď prefackalo kopec ostrej bielej :)Chodieval som sem ešte keď bol tvar domény starehry :) Na druhej strane som rád, že stránka ďalej žije a určite bude mať týmto novodobejším designom a prepracovaním úspech.
mylan
Admin
Registrovaný: 1.4.2004
Počet příspevků: 693
Odeslané před 10 měsíci
Vitaj ;-)
Veľa vecí je na stránke nedorobených, či dorobených len na polovicu. Jednou z tých vecí malo byť aj automatické, či manuálne prepínanie na tmavší design bez bielej podkladovej farby. Verím, že mi druhý dych vydrží trošku dlhšie ako minule a že pribudnú aj tieto veci.

Tento dizajn je tiež veľmi starý, vznikol v roku 2008, takže o nejakom modernom dizajne by som nevravel, ale už som to nechcel preťahovať. A ten starý už bol naozaj úzky a nepoužiteľný...
Viem, že zašlú "slávu" BOG, keď tu chodilo 15tis ľudí denne už človek nenavráti, predsa len som na to kašľal dosť dlho, ale tak robím to teraz aspoň pre vlastnú radosť
CaptainCourageSVK
Člen
Registrovaný: 23.3.2021
Počet příspevků: 2
Odeslané před 10 měsíci
Fúú, chodím sem od nepamäti, keď ste mali ešte stránku na papyruse, aj keď už dĺĺho len sem tam nakuknem, čo pribudlo, nech vo mne zas nabehne nostalgia z hier. čo som hral, ako decko. Keď pribudne dačo "nové", kuknem rečku a tak, už dáko extra nehrám (aj keď ma zlákalo B&W, lebo som rozbehol starý laptop ešte IBM Think, keď už teraz sedím doma). Ale skoro ma vykotilo, úplne iná stránka, ešte nabehla v EN (samozrejme OK, väčšie publikum), staré prihlásenie mi neberie (obnova hesla error404), fórum prázdne, no niekoľko krát som preletel "celý" net, či som správne. Ale som rád že žijete ďalej a nech sa darí. PS ale starý look bol taký viac nostalgický, ale ja som už starý, mrzutý prd, aj zmena loga STV ma rozhodila;?)
mylan
Admin
Registrovaný: 1.4.2004
Počet příspevků: 693
Odeslané před 10 měsíci
CaptainCourageSVK napsal: Fúú, chodím sem od nepamäti, keď ste mali ešte stránku na papyruse, aj keď už dĺĺho len sem tam nakuknem, čo pribudlo, nech vo mne zas nabehne nostalgia z hier. čo som hral, ako decko. Keď pribudne dačo "nové", kuknem rečku a tak, už dáko extra nehrám (aj keď ma zlákalo B&W, lebo som rozbehol starý laptop ešte IBM Think, keď už teraz sedím doma).

Vitaj ;-)
Tak na papyruse boli všetky nadpisy bočných sekcií a myslím, že aj logo fóra. To bol font jak lusk :-D Tí najstarší pamätníci si budú pamätať ešte takéto logo a stránku v rámoch s flash menu.

CaptainCourageSVK napsal: Ale skoro ma vykotilo, úplne iná stránka, ešte nabehla v EN (samozrejme OK, väčšie publikum), staré prihlásenie mi neberie (obnova hesla error404), fórum prázdne, no niekoľko krát som preletel "celý" net, či som správne. Ale som rád že žijete ďalej a nech sa darí.

Staré prihlásenie by ti nezobralo, na starej verzii sa dalo registrovať len na fórum a preniesť kontá z phpBB by bolo komplikovanejšie a ani som to tak nechcel urobiť. Tu už je jednotné prihlásenie naprieč celou stránkou, nielen fórum.

Stránka bola takmer od začiatku aj v angličtine, ale konečne som to prehodil tak, ako to má byť a to angličtina, aby bola hlavným jazykom na úvode a na slovenčinu si vieš prepnúť. Je to prirodzené, anglicky hovoriaci návštevníci tvoria viac ako 90 % návštevnosti.

CaptainCourageSVK napsal: PS ale starý look bol taký viac nostalgický, ale ja som už starý, mrzutý prd, aj zmena loga STV ma rozhodila;?)

Keď bol starý look, každý sa mi smial, ako môžem mať stránku v takom vzhľade. Zrazu mi chodia maily a ľudia píšu ako im chýba starý look Ale tak viem, že je to len nostalgia, predsa len tá vínová farba a ten look tu bol s BOG od roku 2004 a 16 rokov sa vryje človeku do hlavy.
JM
Člen
Registrovaný: 1.8.2014
Počet příspevků: 1
Odeslané před 7 měsíci
Zkouška... :-D
mylan
Admin
Registrovaný: 1.4.2004
Počet příspevků: 693
Odeslané před 7 měsíci
JM
Vitaj, som v zahraničí do konca týždňa ešte, ale potom som späť na BOG ???? Veľmi rád ťa tu vidím...
Jitus
Člen
Registrovaný: 13.10.2021
Počet příspevků: 1
Odeslané před 3 měsíci
Ahojky, tak jsem si poridila pekny pocitac a ze si osvezim starsi hry.. nu bohuzel se mi nepodarilo je rozbehnout, kde delam chybu? mam dosx stazeny, jen uz si moc nepamatuju, jak se pouziva :/ Diky diky.. mam momentalne Warcrafty stazene z bestoldgames. Jitule
Venny
Člen
Registrovaný: 12.1.2022
Počet příspevků: 1
Odeslané před 13 dny
Ahoj.

Stáhl jsem si Dune2000 a dosbox. Přetáhl jsem myší celou složku Dune2000 do ikony naistalovaného dosboxu a napsal DUNE2000.exe. Hra se nespustila. Pomžete mi ?
Catchamouse
Člen
Registrovaný: 25.2.2021
Počet příspevků: 5
Odeslané před 12 dny
Dune 2000 není DOS hra, je to už Windows hra, takže ji spusťte bez DOSBOXu.
MENU

Podpořte nás

Je několik způsobů jak nám můžete pomoci, což však nejvíce potřebujeme momentálně jsou překladatelé do jiných jazyků než angličtina.
» Zjistěte jak se můžete zapojit do chodu BOG

Kupte mi kafe :)

Všechny dary si velmi vážíme, jakákoliv částka nám pomáhá. Děkujeme!