BestOldGames.net » Športové hry [W] » Winter Challenge

Winter Challenge

Winter Challenge screenshot

Winter Challenge - screenshot 1Winter Challenge - screenshot 1Winter Challenge - screenshot 1Winter Challenge - screenshot 1Winter Challenge - screenshot 1

Info k hre
Typ hry:Športová
Velkosť:611kB
Výrobca:Accolade
Rok vydania:1991
Počet stiahnutí:122259×
BOG hodnotenie:86 %
Na hranie starých hier použite DOSBox
Extra Cheaty Návod
Diskusia Diskusia k hre
Ohodnoďte túto hru:
 
!!!Před samotnou recenzí bych chtěl upozornit,že pokud vám hra bude padat s hláškou o debuggeru,tak stačí ve hře spustit volby a pak jen potvrdit tlačítkem ok(nemusíte ve volbách ani nic měnit)!!! thx to Andy

Zimní olympiáda,vydaná v roce 1991,víc už asi není potřeba dodávat,protože každému musí být hned jasné,že bude řeč o zimních sportech. O rok později vyšel i její protějšek − Summer Challenge.

Před začátkem hraní si můžete vybrat ze dvou módů: trénink a turnaj.Při tréninku můžete disciplíny (celkem je jich 8 ) opakovat dle libosti,při čemž jediným vaším možným úkolem v jednotlivých disciplínách je vylepšit si svůj vlastní rekord.Turnaj je mnohem zábavnější záležitostí.Může v něm teoreticky hrát až 10 hráčů najednou,nevyužití hráči budou nahrazeni počítačem(lze si vybrat 3 obtížnosti).Soutěžíte zde samozřejmě o medaile,kterých na vás čeká celkem 24.A teď disciplíny...

Svah a velký slalom-v obou případech se snažíte dostat na konec sjezdovky,přičemž musíte projíždět mezi brankami.Oba sjezdy se liší pouze svou tratí a šířkou branek (u velkého slalomu jsou podstatně blíže u sebe).

Boby-opět dvě téměř stejné disciplíny,tentokrát se lišící tratí a rychlostí,kterou můžete dosáhnout.Jak jinak i zde se musíte dostat do cíle co nejrychleji to půjde.

Skoky na lyžích-nejkratší disciplína,kde si stačí dobře načasovat odraz a doskok

Běžky a biatlon-do třetice dvojice podobných disciplín.Zatímco při klasickém běhu na běžkách pude jen o vaší výdrž v mačkání kláves,v biatlonu budete muset přidat i trochu přesnosti při střílení do terčů (na čtyřech stanovištích),za minutí se vám přičtou nějaké ty vteřiny do celkového času.

Rychlobruslení-nakonec tu máme jednu naprosto nepochopitelnou záležitost,jedou se 3 kola,nic zvláštního,až na to,že v 3.kole začnete klouzat pryč z dráhy,tím se vaše šance na získání medaile sráží na nulu.

Winter Challenge není sice tak kvalitní jako její letní protějšek,ale pokud vás zimní sporty baví a překousnete nějaký ten bug,tak ji určitě nezapomeňte vyzkoušet.

Klady:
  + možný multiplayer (až 10 hráčů na jednom počítači)
  + hra pro celou rodinu

Zápory:
  − nepřiměřené namáhání prstů a klávesnice
  − podobnost disciplín
  − bruslení