Worms

Worms screenshot

Worms - screenshot 1Worms - screenshot 1Worms - screenshot 1Worms - screenshot 1Worms - screenshot 1

Info k hre
Typ hry:Akčná hra
Velkosť:2.5MB
Výrobca:Team 17
Rok vydania:1995
Počet stiahnutí:
BOG hodnotenie:89 %
Na hranie starých hier použite DOSBox
Extra Cheaty Návod
Diskusia Diskusia k hre
Ohodnoďte túto hru:
 
// z kulturních důvodů jsou sprosté nadávky redakčně kráceny hvězdičkou :)

  - tu máš bazukou ty ****
  - ****, stejně ****
  - hmm nekecej, tady máš jeden **** granát
  - už sem tady sám, nevadí ty ****, pošlu tě do ****
  - ****!

Vy jste nevěděli co všechno se odehrává mezi červy? bojují na život a na smrt! Sešli se na kusu země obklopené vodou a řežou to do sebe co to dá. A bitva to není ledajaká, zapotřebí je taktika a strategie spolu s fyzikou a metematikou pro výpočty drah střel. Nebo nic počítat nemusíte, stčí bezhlavě pálit... Na výběr máte z několika zbraní, ale nejdůležitější je bazooka a granát. Obrovská trhací síla dokáže udělat červí salátu či dokonce omáčku. Několik týmů červů se postupně střídá v likvidování ostatních až nakonec zbyde jen jeden - poslední vítěz. Gratuluji červe, jste povýšen a v další misi budete velet útoku. Národ na vás spoléhá!

Kdo by neznal sérii worms, že? jde o výbornou hru jejíž jediným cílem je vás pobavit. Musím říci, že s úspěchem. Nejen výborný nápad, ale hlášky červíků patří do zlatého fondu. Grafika ještě není tak vychataná jako u dalších dílů, ale když se na vás umírající červík podívá a řekne Oups! a odbochne se, válíte se smíchy. předtím ovšem jiný červ pošle granát se slovy Catch! a opravdu, chytil to. Salát nežeru....

Do rôzných grafických úrovní hry se dostaneš pomocou kódov:
 666
 JUNK
 BEACH
 WESTERN
 MARS

Na obrazovce s výberom zbraní napíš BAA BAA (alebo BAABAA) (alebo AABAAB) a sprístupníš tým akýsi cheat, čosi s ovcou a ultimátnou zbraňou !!!!.... (nekonečné ovce, minigun, banánové bomby) (možno sa to dá písať kedykoľvek v priebehu hry)

Iný zdroj uvádza, že BAABAA proste aktivuje cheat mód, a AABAAB ho zase deaktivuje.

-alebo-

Ak chcete mať v hre viac ako jeden ťah, stlač [F3], vyber SHOTGUN a potom s červom nabehni na mínu. Keď bude červ opäť pripravený k boju, môžeš pomocou [F1]-[F4] nastaviť zbrane BAZOOKA, HOMING MISSILE, GRENADES, CLUSTER BOMBS, UZI, FIRE PUNCH a DRAGON BALL, ktoré môžeš v hre používať, koľkokrát budeš chcieť.

Kódy do úrovní:
ALIEN, ALPS, ARCTIC, BEACH, CANDY, DESERT, FOREST, GRAVEYARD, HADES, JUNK, MARS, MONEY, TROPICS, WARZONE