BestOldGames.net » Ostatné hry [P] » Pinball Fantasies

Pinball Fantasies

Pinball Fantasies screenshot

Pinball Fantasies - screenshot 1Pinball Fantasies - screenshot 1Pinball Fantasies - screenshot 1Pinball Fantasies - screenshot 1Pinball Fantasies - screenshot 1

Info k hre
Typ hry:Ostatné hry
Velkosť:1.5MB
Výrobca:21st Century Ent.
Rok vydania:1994
Počet stiahnutí:73345×
BOG hodnotenie:70 %
Na hranie starých hier použite DOSBox
Extra Cheaty Návod
Diskusia Diskusia k hre
Ohodnoďte túto hru:
 
Pinball Fantasies od 21st Century Entertainment určite patrí do zoznamu najlepśích hier svojho žánru.

Po zapnutí hry sa dostanete na obrazovku výberu kde si môžete vybrať zo štyroch kompletne tematicky rozdielnych stolov. Princíp zostáva ale pri všetkých rovnaký. Pri začiatku hry ked si vyberiete nejaký stôl sa pred vami objaví typický pinballový herný automat kde máte dve alebo tri vyrážačky a jednu loptičku ktorú odrážate a snažíte sa trafiť rôzne bonusy a tým dosiahnuť čo najvyššie skóre.
Dá sa povedať že pri každom stole zbierate tie isté bonusy podobné kolečká a podobne. Avšak sú tu veľké rozdiely a to hlavne v špeciálnych bonusových disciplínach toho , ktorého stolu. U každého sa tieto hlavné bonusové disciplíny odlišujú hlavne počtom bodov ktoré sa získavajú. Dá sa povedať že tieto špeciálne bonusové disciplíny sú korením hry pretože sa v nich dosahuje skóre oveľa vyššie ako pri bežných bonusoch.

Čo sa týka grafiky a celkovej hrateľnosti. Po grafickej stránke je hra dá sa povedať pekná avšak nevýhodou je ,že na rozdiel on veľa iných pinballov tu nie je možné vidieť celý stôl naraz čo spôsobuje že sa vlastne musíte naučit akosi odhadnúť let strely aj keď nemám pocit že by bola týmto hra veľmi znáročnená. Celková hrateľnosť sa mi zdá veľmi dobrá a čo sa týka pinballov tak jedna z najlepších , na každom stole sa síce nachádza množstvo bonusov ,ale v porovnaní z inými pinballmi ktoré sú novšie a graficky krajšie ma neovláda pocit že by bol stôl neprehľadný , ale že je prehľadný a v rôznych bonusoch sa dá ľahko vyznať a sú dostupné.

Hudba do hry je podľa môjho názoru dobrá , hodí sa do jednotlivých stolov a dotvára atmosféru hry.

Takže celkovo by som hodnotil hru ako jeden z výborných pinballov ktorý má peknú grafiku , prehľadnosť stolov , peknú hudbu a super hrateĺnosť ktorá núti opakovane dosiahnuť a zlepšiť svoje najlepšie skóre.

Ak máte radi pinball ako hru na odreagovanie tak vám ho vrele odporúčam si stiahnuť a zahrať , určite stojí za to .