BestOldGames.net » Ostatné hry [P] » Perestroika (a.k.a. Toppler)

Perestroika (a.k.a. Toppler)

Perestroika (a.k.a. Toppler) screenshot

Perestroika (a.k.a. Toppler) - screenshot 1Perestroika (a.k.a. Toppler) - screenshot 1Perestroika (a.k.a. Toppler) - screenshot 1Perestroika (a.k.a. Toppler) - screenshot 1Perestroika (a.k.a. Toppler) - screenshot 1

Info k hre
Typ hry:Ostatné hry
Velkosť:152kB
Výrobca:Locis
Rok vydania:1991
Počet stiahnutí:21744×
BOG hodnotenie:40 %
Na hranie starých hier použite DOSBox
Extra Cheaty Návod
Diskusia Diskusia k hre
Ohodnoďte túto hru:
 
Snad každý si vzpomene na toho dědu s flekem na čele, který tohle spustil. Jen tak odhadem by se tedy mohlo jednat o nějakou strategii, ovládání světa, revoluci, prostě takové ty klasické věci... chyba lávky vážení! Přestože vás po startu hry přivítá Micchail Gorbačov a Kremelské zdivo, nejedná se o nějakou připomínku Internacionály. Kdepak. Perestrojka je jedna z legend herního průmyslu!

O co tu tedy půjde? ovládáte skákací stvoření, které se musí dostat na protilehlou stranu herní plochy. Hračka? ok zatím ano. Skákat budete ale po leknínech. Pořád žádný problém? Lekníny se potápí? likviduje vís jakýsi pidimužík?

Obtížnost tedy nechám na vás, každopádně to je velmi chytlavá hra jejíž variace ve flashi hojně kolují po internetu. Jinak česká lokalizace hře chybí, horší je že chybí i anglická... já osobně čtení azbuky moc neovládám a při svém pobytu v Moskvě sem taky neskákal z leknínu na leknín... O to ale defacto nejde, hru můžete hrát i bez čtení, takže příjemnou zábavu.

Plusy:
  + nápad
  + nostalgie
  + chytlavost
  + hratelnost (?)

Mínusy:
  − azbuka

btw: nastavením počtu cyklů v dosboxu nebo d-fendu můžete hru značně ztížit