BestOldGames.net » Akčné hry [O] » Operation Wolf

Operation Wolf

Operation Wolf screenshot

Operation Wolf - screenshot 1Operation Wolf - screenshot 1Operation Wolf - screenshot 1Operation Wolf - screenshot 1Operation Wolf - screenshot 1

Info k hre
Typ hry:Akčná hra
Velkosť:601kB
Výrobca:Taito Corporation
Rok vydania:1989
Počet stiahnutí:39958×
BOG hodnotenie:70 %
Na hranie starých hier použite DOSBox
Extra Cheaty Návod
Diskusia Diskusia k hre
Ohodnoďte túto hru:
 
Úplně nejklasičtější střílečka - to je Opration Wolf. Nepřátelé vám nabíhají přímo před hlaveň a vy se lehce pohybujtete stálou rychlostí jedním směrem. Nic víc nic míň.

Mezi nepřáteli jsou normální vojáci, pak skákající vojáci , obrňená vozidla a vrtulníky. Proti jste jen vy s plným zásobníkem, granátem za pasem a oblíbeným méďou pod košilí. K dokončení levelu musíte dojet až na konec a to nejlépe v živém stavu. Když dojedou jen vaše ostatky, hrajete znovu.

Indikátor toho jak žijete je v pravé části obrazovky. Modrá je dobře, hnědá je špatně. A špatně znamená smrt, vcelku jednoduché ne? V průbehu levelu můžete zasáhnout i bonusové zbraně či zdraví, bez toho se neobejdete. Takže hledat. A střílet, protože je to i náklaďák... Po dokončení levelu se otevře samozřejmě další, ale v menu kde se ikazují levely vidíte i kolik bude kde nepřátel. Výhoda.

Takže pro zkrácení dlouhé chvíle dobré...